Волочиський район, Хмельницька область

День працівників ЖКГ

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята – Дня працівників житлово-комунального господарства та побутового обслуговування населення.

Ваша повсякденна праця починається у той час, коли більшість жителів ще не прокинулась, та часто не помітна, але без вашої турботи неможливо уявити життя людей.Своєю нелегкою роботою ви забезпечуєте соціальну стабільність та громадський спокій. Від вас залежить наш добробут, добрий настрій, а інколи і наше здоров'я.
У День професійного свята бажаю вам міцного здоров'я, благополуччя, родинного щастя, професійних успіхів і нових трудових здобутків, миру й злагоди в сім'ях, здійснення всіх життєвих планів і сподівань!

Сьогодні лунали гарні слова, привітання, пісні для наших працівників житлово-комунального господарства. Подарунки вручали селищний голова Наркевицької ОТГ Гула Л.В. та помічник народного депутата Пендрак Ю.А., який вручив від фонду народного депутата С.Лабазюка "Ми поруч" - мікрохвильову піч.