Волочиський район, Хмельницька область

Пройшли змагання з футболу

Справжню сенсацію створила наркевицька міні футбольна команда МЕБЛІ-ЛІДЕР(назву команда успадкувала від однойменного спонсора) , яка виступає в 3 дивізіоні чемпіонату м.Хмельницький.Команда , яка є дебютантом змагань , почала турнір з чотириматчевої серії перемог, перемігши титуловані і досвідчені місцеві команди створила справжню сенсацію.Загалом  команда фінішувала на 3 місці і вийшла в плей офф раунд змагань, а це є вагома заявка на вихід у дивізіон 2.

Бажаємо нашим хлопцям новиг звитяг , за спонсорську  допомогу , дякуємо, фірмі МЕБЛІ-Лідер та ВАТ Наркевицький цукровий завод.

Начальник відділу культури та туризму                                                    Литвинюк Сергій Олегович

Наркевицької ОТГ