Волочиський район, Хмельницька область

Як ми святкували

21 серпня смт Наркевичі відзначило 25-ту річницю Незалежності України.

Святкові заходи розпочалися о 8-й годині ранку в місцевому храмі  св. Петра і Павла, де отець Володимир провів богослужіння за мир в Україні.

О 10-й годині відбулося відкриття поклінного хреста. Звідти, керівництво ОТГ, Наркевицького цукрового заводу, отець Володимир зі своїми прихожанами, жителі селища перейшли до відкриття тротуарної доріжки. У віршованій формі діти винесли подяку селищному  голові  Гулі Л.В., директору цукрового заводу Домбровському Р.Г., та, зокрема, фірмі «Астарта»  за організаційну та фінансову допомогу в здійсненні проекту побудови тротуарної доріжки до залізничного вокзалу. Учасники відкриття зробили символічний пробіг по свіжовложеній плитці.

З  13 години вся увага була приділена дітям. Відділом молоді та спорту, в особі Крупської Л.В., було підготовлено та проведено «Веселі старти», конкурси, ігри. Дітей частували варениками та морозивом.

О 15 годині до дітей приєднались дорослі. Вчителькою музичного мистецтва місцевої ЗОШ 1-111ст. Візовською К.М. було проведено всенародно улюблену співочу  гру  «Караоке» і визначено переможця. Ним стала продавець  місцевого  магазину Горбенко Л.В.  По закінченні гри був проведений конкурс вишиванок. Жюрі у складі: вчительки трудового навчання місцевої ЗОШ 1-111ст. Машталір А.Д., першого заступника селищного голови Борисюка В.М., начальника відділу культури Литвинюка С.О. визначили переможців: 1-е місце – Корицька Н., 2-е місце – Вінницький І., 3-е місце – Боярчук І. Завершились розваги флешмобом на пісню «Це моя Україна»

О 16 годині, з імпровізованої сцени біля будинку культури, селищний голова  Гула Л.В. привітала усіх присутніх з 25-ю річницею Незалежності нашої держави. Після чого керівництвом Наркевицької ОТГ було зроблено обхід палаток і заставлених святковими, національними стравами столів, які підготували усі села ОТГ.

О 16.30  - селищний голова Гула Л.В. з першим заступником Борисюком В.М, провели нагородження ровесників нашої держави, учасників АТО, працівників різних галузей.

О 17 годині розпочався святковий концерт за участі аматорських колективів та солістів будинків культури та клубів сіл ОТГ.

По закінченні концерту селищний голова Гула Л.В. винесла подяку усім, хто готував і проводив  святкові заходи.

О 22-й годині свято закінчувалося святковою дискотекою.