Наркевицька ОТГ та представники громади приймали участь у святкуванні у м. Волочиськ

Дата: 24.08.2016 19:14

24 серпня керівництво та представники Наркевицької ОТГ прийняли участь у святкуванні 25-ї річниці Незалежності України у м. Волочиськ.

Святкування розпочалося о 8.30 з підняття Державного Прапора України та відкриття районної Дошки Пошани, у якому взяли участь народний депутат України Лабазюк С.П., керівництво району, міста, керівники та представники трудових колективів району, громадськість.

Для Наркевицької ОТГ цей захід був особливо значущим тому, що відповідно до спільного розпорядження голів райдержадміністрації та районної ради на районну Дошку Пошани було занесено художнього керівника Наркевицького міського будинку культури Макушак С.О.

По завершенні відкриття Дошки Пошани розпочався марш миру та Незалежності. Керівництво та представники Наркевицької ОТГ начолі з селищним головою Гулою Л.В. пройшли з українською символікою головною вулицею міста до площі  Центральної.

Об 11-й годині розпочався святковий концерт, в якому взяли участь учасники молодіжного ансамблю «Сузір*я» Наркевицького міського будинку культури. У їх виконанні прозвучала пісня О.Пономарьова «Заспіваймо пісню за Україну».

По закінченні святкового концерту народний депутат України Лабазюк С.П., керівництво району та міста зробили обхід палаток. Біля святкового столу, заставленого національними стравами, з короваєм на вишитому рушнику вітальним словом їх зустріла селищний голова Гула Л.В. та піснею «Привітальна» М.Люшні аматорський колектив.