Волочиський район, Хмельницька область

19 грудня 2017 року в навчальних закладах нашої громади відбулось свято, присвячене Дню Святого Миколая.

День Святого Миколая

З початком зими починаються веселі зимові свята та розваги. Перше свято, якого діти чекають з нетерпінням - це День  Святого Миколая.
          19 грудня 2017 року в навчальних закладах нашої громади  відбулось свято, присвячене Дню Святого Миколая.

Святий Миколай – один із найшанованіших святих церкви – чудотворець, заступник бідних, захисник дітей, а також покровитель мандрівників.

Цей день завжди є чудодійним святом для всіх дітей, адже до  свята  вони готували  різні   привітання: віршики, пісні, веселі сценки та інші розваги.

Найрадіснішою хвилиною для дітей було роздавання подарунків Святим  Миколаєм. Радість, усмішка та щирість в дитячих очах ще раз переконали усіх, якою великою справою є творити добро, дарувати один одному любов та доброту.