Волочиський район, Хмельницька область

Святкування 8 березня в с.Трительники!

Коли настає весна і на вулиці з’являються перші весняні квіти,в кожному домі,в селі і в місті відзначається велике свято-Міжнародний Жіночий день – 8 березня.

Саме 8 березня в сільському будинку культури с. Трительники зібрались жителі та гості села на свято,щоб привітати всіх кого ми знаємо і не знаємо,хто живе поруч із нами і далеко від нас, посивілих жінок і молодих дівчат.

Жінки!Сьогодні Ваше свято!

І на зорі,ще ранній час

Йде славний березень вітати

Живими пролісками Вас.

Привітальні вірші у виконанні ведучих Крулика Назарія і Остапчук Анастасії звучали для жінки,мами,бабусі,сестри,подруги,вчительки усіх українських дівчат. На святі  були виконані пісні «Мамине свято», «Квіти для мами», «Дві сестрички», «Сто відсотків щастя», «Привітання з 8 березня» а колектив вокальної групи «Дивограй» подарував усім глядачам пісні «Були в мене у коморі гроші», «Свекрушенька», «Стежина», «В зеленім саду».

Хай навкруги цвіте бузок,

Та небо буде чистим;

І щоб життя було в жінок

Щасливим і прекрасним.