Волочиський район, Хмельницька область

Семінар-тренінг на тему «Проблеми реалізації Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти».

18 січня на базі Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів завідувачем НМЦ дошкільної, початкової, спеціальної та інклюзивної освіти  Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Кулик О. О.  був проведений семінар-тренінг на тему «Проблеми реалізації Концепції Нової української школи в закладах загальної середньої освіти».

Учасниками семінару-тренінгу були вчителі початкових класів Наркевицької ЗОШ    І-ІІІ ступенів, Бубнівської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Шмирківської ЗОШ І-ІІ ступенів та Дзеленецької ЗОШ І-ІІ ступенів.

З вітальним словом до учасників заходу  звернулися начальник відділу освіти, молоді та спорту Буяр Т. П. та директор Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів  ректор Хмельницького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, доктор педагогічних наук, професор Берека Віктор Євгенович

Завданням семінару було ознайомлення педагогічних працівників з основними заходами щодо реалізації Концепції Нової української школи.

Кулик Оксана Олександрівна охарактеризувала дидактико-методичні засади реформування початкової освіти та поділилась досвідом роботи з питань розроблення і впровадження навчально-методичного забезпечення початкової освіти в умовах реалізації Державного стандарту початкової загальної середньої освіти.