Волочиський район, Хмельницька область

25 січня 2018 року  в   Наркевицькій   ЗОШ І-ІІІ ступенів та  1 лютого 2018 року  в Бубнівській ЗОШ І-ІІІ ступенів  за участі представників відділу ювенальної поліції Управління превентивної діяльності  Головного управління Національної поліції в Хмельницькій області були проведенні відкриті  заняття шкільних служб порозумінь.

Однією з особливостей діяльності шкільних служб порозумінь  є застосування в її роботі медіації однолітків. Школярі-медіатори проводять зустрічі з учнями, між якими виник конфлікт і допомагають їм залагодити суперечку з урахуванням інтересів усіх сторін. Головна роль у вирішенні конфліктів в навчальному закладі покладається не на дорослих, а на самих школярів які, звичайно, отримують відповідну допомогу і підтримку від своїх дорослих колег.