Наркевицька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Золотий ювілей Наркевицької дитячої школи мистецтв!

Золотий ювілей колиски талантів

    Нещодавно  в громаді відбулося велике святкове дійство, приурочене 50-ій річниці  створення Наркевицької дитячої школи мистецтв.  Це свято стало символічним для громади , адже рік тому стояло питання про закриття школи. Лише рік минув від того часу , коли Наркевицька філія Волочиської ДШМ, перетворилася в самостійну, повноцінну школу мистецтв, учнівський контингент був розширений з 20 учнів до 80, був сформований хореографічний клас,  суттєво покращена матеріально - технічна база школи.

    Святковий концерт був проведений на високому мистецькому рівні. Увазі  глядачів були представлені мистецькі номери всіх напрямків, у яких працює школа.

   Відкривав концерт загальний хор Наркевицької ДШМ піснею «Ой на горі там женці жнуть». Своїми яскравими костюмами здивував новостворений танцювальний колектив «Оксамит», який порадував глядачів  цікавими номерами. Також  слід виділити  і клас народних інструментів, який  взяв  активну участь у концерті . Було приємно бачити на сцені  такі рідкісні музичні інструменти , як домра і бас балалайка.

    Крім учнів та викладачів у концерті взяли участь  запрошені гості – вокальний ансамбль «3D» Волочиської ДШМ.

   Висловлюю велику подяку усім учасникам та організаторам свята.

 

Начальник відділу культури та туризму                            Литвинюк С.О

          Наркевицької ОТГ

 

 « повернутися до списку новин