Волочиський район, Хмельницька область

Засідання методичного об’єднання вчителів природничого та художньо-естетичного циклів.

11 квітня 2017 року на  базі  Шмирківської  ЗОШ  І – ІІ ступенів відбулося засідання  методичного об’єднання  вчителів  природничого  та художньо-естетичного циклів. В ході засідання практичним психологом Лабенською  С. П. була проведена  психологічна розминка.

Вчитель початкових класів  Гула В. В. провела у 1 класі відкритий інтегрований урок на тему «Великий кошик».

Вчитель   Гуляк О. А. провів відкритий урок з хімії  у 8 класі на тему «Урок-телепередача – хімічні властивості солей».

Педагог-організатор Шипко Н. Й. продемонструвала виховний захід  «Україна – єдина». На завершення заступником  директора з навчально-виховної роботи  Ющук Л. В. було проведено круглий стіл, під час якого вчителі обмінювались думками. Педагогам інших шкіл у ході бесіди був презентований збірник інтерактивних методичних прийомів для різних етапів уроку.