РОЗПОРЯДЖЕННЯ Про завершення опалювального сезону 2016-2017років для установ соціальної сфери та всіх категорій населення

Дата: 12.04.2017 11:10

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицька селищна об’єднана територіальна громада

вул.Незалежності,2 смт.Наркевичі, Волочиський р-н,Хмельницька обл.,31260

Тел./факс (03845) 6-11-96,e-mail: nsr_otg@ukr.net  код ЄДРПОУ 04403444

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

12  квітня   2017 року                           Наркевичі                               № 24-р

Про  завершення опалювального сезону

2016-2017років для установ соціальної

сфери та всіх категорій населення

Відповідно до постанови КМУ №630 від 21 липня 2005року «Про затвердження Правил надання послуг централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення та типового договору про надання послуг  з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення», п.7.9.4. Наказу Мінпаливенерго України від 14.02.2007 №71 та керуючись п.20 ч.4 ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.  Завершити опалювальний сезон 2016-2017 років для установ соціальної сфери           з 15 квітня 2017 року.

2.  Завершити опалювальний сезон 2016-2017 років для всіх категорій населення            з 15 квітня 2017 року.

3.   Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника селищного голови Борисюка В.М.

Селищний голова                                 Л.ГУЛА