Наркевицька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Наркевицька ОТГ щиро вітає усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом - Днем рятувальника!

15 вересня 2017 року в актовому залі Наркевицької селищної ради відбулося свято, приурочене Дню рятувальника. Гарні вітальні слова, пісні, подарунки – це найменше,
 чим можна віддячити та відзначити людей такої важливої та небезпечної професії. Місцева пожежна команда смт.Наркевичі отримала подарунок від народного депутата С.Лабазюка- телевізор. На святі був присутній Цебрій Анатолій Савелійович – людина, яка розпочала пожежну справу в смт.Наркевичі – це перший бригадир пожежної команди, яка розпочала свою діяльність у 1984 році.

Наркевицька ОТГ щиро вітає усіх рятувальників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони Наркевицької ОТГ з професійним святом - Днем рятувальника!


Ваша професія об’єднує сильних духом, загартованих нелегкими випробуваннями, високопорядних людей. Ви присвятили себе боротьбі з вогнем та готові у будь-яку хвилину прийти на допомогу.
Бажаємо вам щастя, здоров’я, добра і якомога менше тривожних викликів. Нехай мир і злагода панують у ваших родинах!« повернутися до списку новин