Наркевицька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів природничо- математичного циклу.

26 квітня 2017 року на базі Дзеленецької ЗОШ І-ІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів природничо- математичного циклу. Темою для обговорення запропонована проблема  «Робота  з обдарованими дітьми». Учасниками методичного заходу були учителі початкових класів, хімії, природознавства. Засідання розпочав директор школи  Леськів Г. Є. з демонстрації презентації та обговорення власного проекту «Обдаровані діти».

В ході засідання вчителем Михальчук  Л. Є. був проведений відкритий урок з природознавства у 5 класі на тему: «Екологічні проблеми та шляхи їх вирішення».

Досвідом роботи поділилась учителька математики та фізики              Буцій  Н. В., продемонструвавши  відкритий  урок-факультатив з фізики у 8-9 класах на тему: «Енергоефективність та ефективне використання відновлювальної  енергії».

Під керівництвом учителя Михальчук І. В. відбувся виховний захід «Відлуння трагедії»,  присвячений вшануванню 31річниці на Чорнобильській АЕС. На завершення засідання проведено круглий стіл, під час якого учасники методоб’єднання  ділились своїми думками та  враженнями.

 « повернутися до списку новин