Свято в Наркевицькій ОТГ

Дата: 24.03.2017 12:13

22 березня 2017 року в Наркевицькій громаді відбулася важлива подія – урочисте відкриття спортзалу  Наркевицької ЗОШ після капітального ремонту.

З щирими вітаннями на свято завітали шановані гості, яким небайдужа доля молодого покоління, які усвідомлюють ціннісну вагу спорту у вихованні фізично загартованого покоління українців та його найкращих моральних якостей: голова Наркевицької ОТГ  Гула Л.В.,перший заступник голови Волочиської РДА  Карун О.В, заступник голови Волочиської Районної ради Сутий С.В., депутати Районної ради Сліпчук В.М. та Горобець М.В., помічник народного депутата України С.П. Лабазюка  Петрук В.О., перший заступник Волочиського міського голови Васильченко О.О.

Представник Народного депутата України Лабазюка С.П. за допомогу у ремонті спортзалу нагородив технічних працівників Наркевицької ЗОШ: Степасюк Н.І,Кирилюк Л.С., АдамікА.І.

Селищний голова Гула Л.В. за допомогу у ремонті спортзалу відзначила учнів 11 класів: Калинюка Олега,Кузьменка Олега, Баранова Дмитра, Качановецького Дениса.

Тішили присутніх виступи учнів Наркевицької ЗОШ та вихованців дитячого садочка «Сонечко».

На свято з подарунками завітали голова федерації легкої атлетики в Хмельницькій області Прокопов О.В., голова Хмельницького осередку Української федерації ушу Гулюк С.В., перший замвідділення національного олімпійського комітету Хмельницької області Флетнін В.В., методист з фізичної культури центру післядипломної освіти Шмира О.О.

У новому спортзалі юні спортсмени зможуть відточувати свою майстерність на тренуваннях та грати в спортивні ігри протягом усього року.

Разом із відкриттям спортзалу в Наркевицькій громаді відбулася презентація громадської організації «Громада і Порядок».

Привітати із важливою подією приїхали начальник Головного управління Національної поліції у Хмельницькій області Семенишин М.О., заступник начальника Головного управління Національної поліції Головань В.П., начальник Управління превентивної діяльності Білянський В.В, голова поліцейської комісії Обласного управління Бухер І.В., начальник Волочиського відділу поліції Козярук В.В.

Крім того, на святі був представлений новий дільничий Національної Поліції Сівак Ярослав Русланович, який буде забезпечувати охорону порядку нашої ОТГ.

До складу громадської організації увійшли жителі громади, яким не байдуже процвітання нашої ОТГ. Для них було обладнано окремий кабінет в міському Будинку культури.

Свято стало яскравою і незабутньою подією.