Наркевицька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Випуск 2017

Серця вперше торкнулась тривога,

хоч співає воно, як дитя,

 нині стелиться всім їм дорога

 із дитинства в доросле життя.

 

14-15 червня 2017 року у загальноосвітніх навчальних закладах відбулися урочисті заходи з нагоди вручення 45-ти девятикласникам  свідоцтв про базову загальну середню освіту.        А 24 червня 2017 року 15-ом одинадцятикласникам було вручено атестати про повну загальну середню освіту.

Випускний вечір належить до тих свят, які відбуваються один раз в житті. Кожен випускник з радістю згадує ті чудові дні, коли він лише почав ходити в школу. Напевно, кожен пам’ятає і свою першу вчительку, і перше кохання, і першу оцінку в щоденнику. За роки навчання всі подорослішали. І ось нарешті прийшов той довгоочікуваний день, про який мріє кожен школяр, — випускний вечір. Всі випускники дивляться на все, що довкола відбувається, вже дорослими очима. Вони вже не ті хлопчиська та дівчата, які колись йшли в перший клас, не знаючи чого їм чекати. Це вже люди, котрі готові розвиватися і зростати по життю. 

 Юнаки й дівчата, які у ці дні отримали документи про освіту, були щасливими, їх переповнювали емоції. Усі промови зводилися до побажань молодим людям отримати від Бога довгу й щасливу долю.

Нехай ці побажання для них збудуться!

 

 

 « повернутися до списку новин