Волочиський район, Хмельницька область

Шевченківські Дні в бібліотеці с. Трительники

9 березня виповнилось 203 роки з дня народження українського письменника,художника,мислителя,світового генія Тараса Григоровича Шевенка.

У бібліотеці оформлено стенд-виставку творів великого Кобзаря,вишитий портрет і виставка малюнків учнів до творів письменника.

З дорослими користувачами проведено літературну годину «Шевченкове слово в віках не старіє», де були прочитані вірші з інсценуванням «Сон», «Розрита могила», «Катерина» у виконанні читачів Лаби Алли,Чайковської Юлії,Яковлєвої Тетяни.

З учнями 3-9 класів проведено вікторину «Кращий «шевченкознавець»,яка складалась із 5 конкурсів,загадок та ін..

За підсумками конкурсів перше місце зайняв Крулик Назарій(учень 9 класу),друге місце розділили Остапчук Юлія (9 клас) та Остапчук Аліна(7 клас) та третє місце Лаба Ірина(9 клас). Активну участь у конкурсах приймали: Сікорчук Ярослав (4 клас), Манаєв Олександр (8 клас),Яковлєв Віталій (8клас).