Волочиський район, Хмельницька область

Святкування громадою

День села Баглаї

Місяць серпень для Наркевицької громади виявився надзвичайно святковим, адже саме на цей місяць припадають більшість свят села. Ось і черга дійшла до мальовничого села Баглаї.Ще при в’їзді в село відчувалася святкова атмосфера, адже населений пункт був святково прибраний, а з будинку культури лунала урочиста музика.

Неабияке враженння склала масовість концерту, при невеликій кількості населення концертна програма була насичена, а усі стільці в імпровізованому залі ( концерт проводився на подвір’ї будинку культури)були заповнені.

На концерті було присутнє керівництво селищної ради, а саме: голова громади- Гула Любов  В’ячеславівна та заступник Борисюк Володимир Михайлович, староста села Бегдай Тетяна Павлівна, а також представники від місцевих підприємців, було вручено багато подарунків.

Свято вдалося наславу, це було видно по вдячних очах жителів.після концертної програми відбулася святкова дискотека і салют.

Начальник відділу культури і туризму                                                              Литвинюк С.О

Наркевицької ОТГ