Волочиський район, Хмельницька область

Академічний концерт Наркевицької ДШМ

Травень – гаряча пора для школи мистецтв, адже це час підготовки до звіту школи та академічних концертів.Цього разу дирекція школи пішла на невеличкий експеримент, а саме ,академ. концерт в присутності батьків. Після заліку , комісія у складі вчителів школи виставила оцінки та оцінила роботу викладачів, крім того були висловлені думки з приводу подолання певних недоліків навчального процесу та шляхи їх подолання.

Кращі номери були відібрані на концертний звіт Наркевицької ДШМ.

Начальник відділу культури і туризму

Литвинюк С.О.