Волочиський район, Хмельницька область

Засідання міжшкільного об'єднання вчителів початкових класів

22  березня 2017 року на базі Бубнівської ЗОШ І – ІІІ ступенів відбулося засідання міжшкільного методичного об’єднання вчителів початкових класів. На обговорення педагогів виносилась проблема  «Використання інноваційних технологій  на уроках у початкових класах». В ході засідання вчителем початкових класів Брагарчук Т. Д. був проведений інтерактивний урок з української мови та літературного читання у 2 класі на тему «Речення» з використанням елементів дидактичної гри, а також був проведений урок-конференція з використанням ІКТ із природознавства у 4 класі на тему «Водойми України, їх використання та значення» вчителем Савечко А. В.; вчителями початкових класів був представлений виховний захід  «Стежками лікарських трав».

Заступник директора з навчально-виховної роботи Антонюк О. О. поділився досвідом організації роботи з обдарованими дітьми у початковій школі.

Переможець районного етапу конкурсу  «Вчитель року – 2017»      Савечко А. В.  представив майстер-клас  «Методи ейдетики – шлях до творчого розвитку учня».

На завершення засідання був організований круглий стіл з обговорення питання «Готовність педагогів до впровадження інноваційних технологій».