Наркевицька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Конкурс художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.

5 травня 2017 року відбувся ІІІ етап огляду-конкурсу художньої самодіяльності та виставки декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Конкурс було проведено спільно з Війтовецькою ОТГ. На захід було запрошено висококваліфіковане обласне журі із Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді.

На суд журі та глядачів було представлено 10 номерів художньої самодіяльності і 43 вироби декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва.   Учасники конкурсу продемонстрували свої вміння, таланти  у  номінаціях: вокальний спів, інструментальний жанр, хореографія, художнє читання, які були оцінені п’ятьма членами журі.
На виставку були представлені роботи у найрізноманітніших видах декоративно-прикладного мистецтва: художня вишивка; бісероплетіння; квілінг, вироби з соломки, вироби з тіста,  дерева,  природніх матеріалів та ін.
Голова журі Жолобок Наталія Ворлодимирівна подякувала  усім учням, вчителям за підготовку до обласного огляду художньої самодіяльності  та побажала  нових творчих злетів.

 

 « повернутися до списку новин