Волочиський район, Хмельницька область

Зустріч у будинку для людей похилого віку в с.Кушнирівка

Маленьке свято для мешканців будинку - інтернату у с. Кушнирівка

У  теплій, щирій, відвертій атмосфері відбувся благодійний концерт який підготували та провели працівники відділу культури Наркевицької ОТГ та учні Наркевицької дитячої школи мистецтв під керівництвом  Литвинюка Сергія Олеговича.

У концерті взяли участь Литвинюк Сергій, Візовська Катерина, Звєрєв Максим, Блазунь Анастасія.

Прикро, що таке свято відбувається рідко, адже слова вдячності людям похилого віку повинні лунати набагато частіше. І все таки  було  докладено максимум зусиль, щоб свято відбулося  і наші слова подяки подарували безліч приємних емоцій.

Подарунком  були не лише пісні, які звучали зі сцени, а й продукти харчування. Допомога була зібрана секретарем Наркевицької селищної ради Козак Т. М.

За можливість організації цього свята висловлюємо подяку директору Стецюку Юрію Васильовичу.