Наркевицька громада
Волочиський район, Хмельницька область

Обласний семінар голів методичних об’єднань вчителів трудового навчання

12 травня 2017 року в Наркевицькій ЗОШ І-ІІІ ступенів відбувся обласний семінар голів методичних об’єднань вчителів трудового навчання. Учасники семінару розглянули питання формування естетичних смаків в учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання.

План проведення семінару включав п’ять модулів.  Начальник відділу освіти, молоді та спорту  Буяр Т. П. розповіла про проблеми та перспективи розвитку загальноосвітніх навчальних закладів Наркевицької ОТГ. Презентував Наркевицьку ЗОШ І-ІІІ ступенів, як сучасний навчальний заклад, в якому створено оптимальні умови для творчості, розвитку та самовиявлення особистості,  директор школи  О. І. Мельник.  Із стратегічними завданнями модернізації змісту роботи загальноосвітніх навчальних закладів, щодо підвищення якості викладання освітньої галузі «Технології»,  виступила методист  ХОІППО  Н. М. Павич. Вона є автором підручників з трудового навчання,  декілька екземплярів  було подаровано школі.

Яскравим феєрверком педагогічної майстерності став  майстер-клас  вчителя трудового навчання Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ст.  Машталер А. Д.  «Формування творчих здібностей в учнів 5-9 класів на уроках трудового навчання».  Учасники семінару практикувалися у виготовленні виробів із соломки.

Підсумком семінару став «круглий стіл» з питання «Шляхи формування ключової компетентності обізнаності та самовираження учнів у сфері культури».

 

   « повернутися до списку новин