Відкритий турнір з волейболу серед загальноосвітніх навчальних закладів.

Дата: 23.03.2018 08:52

У четвер, 22 березня, у спортивній залі загальноосвітній школі I-III смт.Наркевичі  відбувся Відкритий турнір з волейболу серед загальноосвітніх навчальних закладів. У змаганнях взяли участь 5 команд. Кожна гра була цікавою та захоплюючою, команди запекло змагалася за звання найкращої. До самого завершення змагань зберігалась інтрига, тому що усі команди були сильні та варті перемоги. Переможцями турніру стала команда Купільської школи , друге місце- за Наркевицькою школою, третє місце – Шмирківська ЗОШ, а четверте та п’яте – Дзеленецька та Наркевицька ЗОШ відповідно. Цей день приніс усім цікаві враження та неповторні емоції, в особливому захваті присутні були від запальною групи підтримки Наркевицької ЗОШ – Крупської Вікторії, Козак Софії, та Панкевич  Дар’ї, адже такий вир емоцій вони спостерігали чи не вперше. Змагання також відвідали заступник селищного голови Борисюк В.М. та начальник відділу освіти Буяр Т.П., вони привітали всіх учасників змагань, побажали їм позитивних емоцій та хорошої гри, а також вручили подарунки. Помічник народного депутата Пендрак Ю.А. від його імені вручив подарунки учасникам змагань – волейбольну сітку та м’ячі.

Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім продуктивних тренувань, нових перемог і сильного командго духу!