П Р О Т О К О Л 36 (позачергової) сесії

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

Тридцять шостої (позачергової) сесії селищної ради

23 січня 2018                                                                                                                 смт.Наркевичі

На тридцять шосту (позачергову) сесії прибуло 21 депутат із 25 обраних депутатів селищної ради.

Були присутні: Антонюк О.О., Байдак В.В., Бачок С.Т., Василишин Г.Г., Герасімов Ю.В., Гоцій В.В., Дзьобан М.В., Коваль Ю.О., Ковальчук В.А., Козак О.В., Козак Т.М., Лаба А.М., Місяць А.А., Павлюк І.О., Підкалюк С.М., Самохіна В.А., Степасюк В.Л.,  Сторожук Н.Б., Трач В.В., Штанькевич А.В., Чорна Л.А.

Відсутні депутати: Балишин О.В., Блазунь І.С., Красій В.В., Мурін М.Г.,

Тридцять шоста (позачергова) сесія почала свою роботу

Головувала на сесії Гула Л.В.

Гула Л.В.  Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний пленарного засідання тридцять шостої (позачергової) сесії селищної ради.

Враховуючи рекомендації постійних комісій, пропоную прийняти  за основу проект порядку денного, який ви отримали перед початком засідання.

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний сесії взявши його за основу (одноголосно)

.

Порядок денний сесії:

1. Про  внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

( від 23.01.2018 року  № 1-36/ 2018   стор.        )

Доповідає: Петрук Н.П. – нач. фінансового відділу селищної ради ради

2. Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі їдальні на роботі, які не включені в проектно-кошторисну документацію Бубнівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Шкільній в селі Бубнівка Волочиського району Хмельницької області».

( від 23.01.2018 року  № 2-36/ 2018   стор.        )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

3. Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Наркевицького ККП автобуса ПАЗ-672, державний номерний знак ВХ 30-92 АХ.

( від 23.01.2018 року  № 3-36/ 2018   стор.        )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

4. Про надання згоди на безоплатну передачу «Реконструкція приміщень будівлі колишньої ЗОШ  під кулінарію по вул. Шкільній, 1 в с. Юхимівці Волочиського району Хмельницької області.

( від 23.01.2018 року  № 4-36/ 2018   стор.        )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар ради

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного:

1.

Про внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік.

СЛУХАЛИ: Петрук Н.П. – начальника фінансового відділу селищної ради (інформація додається)

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  внесення змін до селищного бюджету на 2018 рік», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

2.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря селищної ради, щодо проекту рішення «Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі їдальні на роботі, які не включені в проектно-кошторисну документацію Бубнівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Шкільній в селі Бубнівка Волочиського району Хмельницької області»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про затвердження кошторисної документації «Капітальний ремонт будівлі їдальні на роботі, які не включені в проектно-кошторисну документацію Бубнівської ЗОШ I-III ступенів по вулиці Шкільній в селі Бубнівка Волочиського району Хмельницької області» прийняти як рішення сесії (рішення додається).

3.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря селищної ради, щодо проекту рішення «Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Наркевицького ККП автобуса ПАЗ-672, державний номерний знак ВХ 30-92 АХ»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання згоди на безоплатну передачу в комунальну власність Наркевицького ККП автобуса ПАЗ-672, державний номерний знак ВХ 30-92 АХ», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

4.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря селищної ради. Виступаюча повідомила про те, що Сертифікат серія ХМ № 162180091796 засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта реконструкція приміщень будівлі колишньої ЗОШ під кулінарію по вул. Шкільній, 1 в с. Юхимівці Волочиського району Хмельницької області. Кошторисна вартість будівництва за затвердженою проектною документацією на будівництво становить 1163,083 ти. грн. у тому числі витрати на будівельні роботи 315,480 ти. грн. витрати на устаткування, меблі та інвентар 596,838 тис. грн.

Вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію 937,460 ти. грн.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання згоди на безоплатну передачу «Реконструкція приміщень будівлі колишньої ЗОШ  під кулінарію по вул. Шкільній, 1 в с. Юхимівці Волочиського району Хмельницької області», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

Не взяли участь в голосуванні – 0

Питання порядку денного винесені на розгляд першого пленарного засідання тридцять шостої (позачергової) сесії розглянуто.

Селищний голова ______________Л.В.ГУЛА