П Р О Т О К О Л Тридцять першої (позачергової) сесії селищної ради друге пленарне засідання

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

П Р О Т О К О Л

Тридцять першої (позачергової) сесії селищної ради

друге пленарне засідання

18 жовтня 2017                                                                                               смт.Наркевичі

Головуючий – Наркевицький селищний голова Гула Любов Вячеславівна

Секретар ради – Козак Тетяна Михайлівна

На тридцять першу позачергову сесію засідання прибуло 17 депутатів із 25 обраних депутатів селищної ради.

Були присутні: Антонюк О.О., Балишин О.В., Бачок С.Т., Блазунь І.С., Василишин Г.Г., Гоцій В.В., Дзьобан М.В., Козак Т.М., Місяць А.А., Мурін М.Г., Павлюк І.О., Підкалюк С.М., Самохіна В.А., Степасюк В.Л., Сторожук Н.Б., Трач В.В., Чорна Л.А. (реєстраційна відомість депутатів додається).

Відсутні депутати: Байдак В.В., Герасімов Ю.В., Коваль Ю.О., Ковальчук В.А., Козак О.В., Красій В.В., Лаба А.М., Штанькевич А.В.

На сесію запрошені: старости Муха Г.М., Ковтун Т.Л., Бегдай Т.П., Сліпчук Т.І., Поліщук В.А., Кара О.В.

Тридцять перша (позачергова) сесія продовжила свою роботу

Гула Л.В. Шановні депутати, нам необхідно затвердити порядок денний другого пленарного засідання тридцять першої (позачергової) сесії селищної ради.

Враховуючи рекомендації постійних комісій, пропоную прийняти за основу проект порядку денного, який ви отримали перед початком засідання.

ВИСТУПИЛИ: депутат  селищної ради Козак Т.М., яка внесла пропозицію включити до порядку денного другого пленарного засідання  тридцять першої (позачергової) сесії селищної ради:

• про розгляд листа Волочиського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги від 02.10.2017 р. №1007;
  • про розгляд клопотання  директора Наркевицької загальноосвітньої школи          І-ІІІ ст. від 02.10.2017р. №217;
  • про розгляд  клопотання директора Бубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст.

від 02.10.2017р. № 182

ВИРІШИЛИ: Затвердити порядок денний другого пленарного засідання 31 (позачергової) сесії   включивши:

від 02.10.2017р. № 182

ГОЛОСУВАЛИ: за порядок денний другого пленарного засідання 31 (позачергової)  сесії  селищної  ради.

Порядок денний сесії:

1. Про  внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

( від 18.10.2017 року  № 29-31/ 2017   стор.       )

Доповідає: Богомазюк М.В. – нач. відділу обліку та звітності селищної ради

2. Про розгляд листа Волочиського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги від 02.10.2017 р. №1007.

( від 18.10.2017 року  № -30/ 2017   стор.       )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар селищної ради

3. Про розгляд клопотання  директора Наркевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. від 02.10.2017р. №217.

( від 18.10.2017 року  № -31/ 2017   стор.       )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар селищної ради

4. Про розгляд  клопотання директора Бубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. від 02.10.2017р. № 182.

( від 18.10.2017 року  № -32/ 2017   стор.       )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар селищної ради

Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного:

1.

Про  внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік.

СЛУХАЛИ: Богомазюк М.В. – начальника відділу обліку та звітності селищної ради (інформація додається)

ВИРІШИЛИ: проект рішення «Про  внесення змін до селищного бюджету на 2017 рік», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

2.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. –секретаря ради. Виступаюча повідомила про те, що від  Волочиського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги надійшов лист від 02.10.2017 року за № 1007 виділення коштів для забезпечення паливо-мастильних матеріалів для довозу хворого жителя села Шмирки Литвинюка Миколи Михайловича в Хмельницьку обласну лікарню на процедури гемодіалізу. Громадянин Литвинюк Микола Михайлович є інвалідом І групи загального захворювання, учасник ліквідації аварії на ЧАЕС.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про розгляд листа Волочиського районного Центру первинної медико-санітарної допомоги від 02.10.2017 р. №1007», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

3.

Про розгляд клопотання директора Наркевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. від 02.10.2017р. №217.

СЛУХАЛИ:  Козак Т.М. – секретаря ради. Виступаюча повідомила про те, що від Наркевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. надійшов лист від 02.10.2017 року за № 217  про введення у штатний розпис школи додатково 2 штатних одиниці кочегарів, у зв’язку із  веденням в експлуатацію модульної котельні на твердому паливі для опалення спортивної зали школи.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про розгляд клопотання директора Наркевицької загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. від 02.10.2017р. №217», прийняти як рішення сесії (рішення додається).

4.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря ради. Виступаюча повідомила про те, що до селищної

ради надійшов лист  від 02.10.2017 року за № 182. Дирекція школи просить погодити організацію навчання за індивідуальною формою для учениці 1 класу Саханової Софії Ігорівни, яка має високий навчальний потенціал і можливість прискореного опанування навчальної програми за 1 клас та затвердити кількість годин для індивідуального навчання учениці відповідно до кількості предметів інваріантної складової робочого навчального плану.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про розгляд  клопотання директора Бубнівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ст. від 02.10.2017р. № 182», прийняти як рішення сесії

(рішення додається).

.

Питання порядку денного винесені на розгляд першого пленарного засідання тридцять першої (позачергової) сесії розглянуто.

Селищний голова ______________Л.В.ГУЛА