Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду для обслуговування нежитлової будівлі,кузні в межах населеного пункту с. Пахутинці по вул.Хмельницького Богдана будинок 1 а ,гр.Атаманчук М.Л.

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від      2018 року  № ___   -2018

Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки  в оренду для обслуговування нежитлової будівлі,кузні в межах населеного пункту

с. Пахутинці по вул.Хмельницького Богдана будинок 1 а ,гр.Атаманчук М.Л.

Розглянувши заяву гр. Атаманчука Миколи Леонідовича, інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 20, 40, 79-1, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „ Про землеустрій”, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

1.Надати дозвіл на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в оренду площею 0,15 га для обслуговування нежитловою будівлі,кузні в с.Пахутинці по вул.Хмельницького Богдана будинок 1а гр.Атаманчуку Миколі Леонідовичу.

2. Рекомендувати гр. Атаманчуку Миколі Леонідовичу звернутись в землевпорядну організацію, яка має ліцензію на виконання  землевпорядних робіт,  для замовлення технічної документації  із землеустрою на вищевказані земельні ділянки.

3. Технічну документацію, на якій проставлена  відмітка про Державну реєстрацію земельних ділянок, передати на сесію селищної ради для її затвердження та прийняття рішення про передачу у власність земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                     Л.В.Гула