ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від      2017 року  № ___-2017\

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) в межах населеного пункту с.Шмирки, вул. Гагаріна,30 гр. Гріху Віталію Зотовичу.

Розглянувши заяву гр. Гріха Віталія Зотовича , інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 20, 40, 79-1, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „ Про землеустрій”, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

-  орієнтовно площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) в межах населеного пункту с.Шмирки вул.Гагаріна,30 гр. Гріху Віталію Зотовичу;

2. Рекомендувати гр. Гріху Віталію Зотовичу звернутись в землевпорядну організацію, яка має ліцензію на виконання  землевпорядних робіт,  для замовлення технічної документації  із землеустрою на вищевказані земельні ділянки.

3. Технічну документацію, на якій проставлена  відмітка про Державну реєстрацію земельних ділянок, передати на сесію міської ради для її затвердження та прийняття рішення про передачу у власність земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                           Л.В.Гула