Про надання дозволу на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і для ведення особистого

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від      2017 року  № ___-2017\

Про надання дозволу на виготовлення  технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування жилого будинку, господарських будівель і для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Баглаї, гр.Пивовар П.П.

Розглянувши заяву гр.Пивовара Павла Петровича, інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 20, 40, 79-1, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „ Про землеустрій”, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

1.Надати дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) орієнтовно площею 0,42 га,в тому числі ділянка  – 0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд/ присадибна ділянка/ та 0,17 га для ведення особистого селянського господарства на території Наркевицький селищої ОТГ в межах с.Баглаї, гр.Пивовару Павлу Петровичу.

2. Рекомендувати гр.Пивовару Павлу Петровичу звернутись в землевпорядну організацію, яка має ліцензію на виконання  землевпорядних робіт,  для замовлення технічної документації  із землеустрою на вищевказані земельні ділянки.

3. Технічну документацію, на якій проставлена  відмітка про Державну реєстрацію земельних ділянок, передати на сесію міської ради для її затвердження та прийняття рішення про передачу у власність земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                           Л.В.Гула