Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (змін) меж смт Наркевичі Наркевицької селищної ради Волочиського району Хмельницької області.

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від        2018 року  № ___ 2018

На підставі наданих документів,та керуючись п.п.34 п.1 ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,та у відповідності ст..25,46 Закону України «Про землеустрій»,ст. 12,173,174,175,176 Земельного Кодексу України,

Селищна рада

1. Погодити проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж смт Наркевичі Наркевицької селищної ради Волочиського району Хмельницької області загальною площею 295,9500 га

2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова Л.Гула