Про припинення шляхом реорганізації (перетворення) юридичної особи Комунальна установа «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради».

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

________ скликання

______________  сесія

Р І Ш Е Н Н Я

«_____» травня 2018 року                         смт.Наркевичі                                         № __________

Про припинення шляхом реорганізації (перетворення)

юридичної особи Комунальна установа «Центр первинної

медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради».

Керуючись статтею 32 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», законами України «Про внесення змін до Основ законодавства України про охорону здоров’я щодо удосконалення надання медичної допомоги» від 07.07.2011, «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я» від 06.04.2017 та наказів МОЗ України № 301 від 20.05.2011 «Про внесення змін до переліку закладів охорони здоров’я», № 735 від 30.08.2010 «Про затвердження примірних етапів реформування первинного та вторинного рівнів надання медичної допомоги», № 384 від 29.06.2011р. «Про затвердження Примірного положення Центру первинної медико-санітарної допомоги», № 801 від 29.07.2016 «Про затвердження Положення про центр первинної медичної (медико-санітарної) допомоги та положень про його підрозділи», Наркевицька селищна рада

1. Припинити юридичну особу Комунальна установа «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» шляхом реорганізації (перетворення) у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» визнавши його правонаступником.
  2. Встановити строк для пред’явлення вимог кредиторів – два місяці з дати письмового повідомлення органу, що здійснює державну реєстрацію.
  3. Створити комісію з перетворення та затвердити її склад згідно Додатку 1.
  4. Передати, на період проведення реорганізації Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» у Комунальне некомерційне підприємство «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» повноваження з управління комісії з перетворення.
  5. Голові комісії з перетворення:
    1. Подати державному реєстратору заяву про початок процедури перетворення протягом трьох робочих днів з дати прийняття рішення.
    2. Ознайомити  трудовий колектив Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» про нові умови праці  відповідно до вимог чинного законодавства.
    3. Забезпечити проведення комісією з перетворення інвентаризації майна Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради» та розгляд вимог кредиторів.
    4. Забезпечити проведення комісією з перетворення оцінку майна Комунальної установи «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради».
    5. Забезпечити підготовку комісією з перетворення Передавального акта.
    6. Забезпечити подання на затвердження селищною радою Статуту Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради».
  6. Відділу організаційної та інформаційно-технічної роботи виконавчого комітету ради підготувати та подати на затвердження до виконавчого комітету ради Положення про конкурс на заміщення посади директора Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги Наркевицької селищної ради».
  7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на секретаря ради Козак Т.М. та комісію з питань охорони здоровʼя, освіти, культури, спорту, соціального захисту населення.

Секретар селищної ради                                                                        Т.Козак