Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення земельних ділянок в натурі( на місцевості) c.Бубнівка,пров.Новий,51 гр.Бакановій В.М.

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від      2018  року  № ___2018

гр.Бакановій В.М.

Розглянувши заяву гр. Баканової Віри Матвіївни , технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 40, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

1. Затвердити технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки  площею 0,2500 га (кадастровий номер 6820981500:01:006:0048)– для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд/присадибна ділянка/на території с.Бубнівка по пр.Новому 51,гр.Бакановій Вірі Матвіївні .

2. Надати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Бакановій Вірі Матвіївні, приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати  Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                           Л.В.Гула