Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення земельних ділянок в натурі( на місцевості) с.Чернява та с.Кущівка гр.Климчук Степану Леонідовичу

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від      2018  року  № ___2018

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення земельних ділянок в натурі( на місцевості) с.Чернява та с.Кущівка  гр.Климчук Степану Леонідовичу

Розглянувши заяву гр. Климчук Степана Леонідовича , технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 40, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

1. Затвердити технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення(відновлення) меж земельної ділянки 1 площею 0,4300 га (кадастровий номер 6820988600:01:001:0053), ділянки 2  0,5000 га (кадастровий номер 6820988600:01:001:0054) - для ведення особистого селянського господарства в с.Чернява гр. Климчук Степану Леонідовичу.

та ділянки 3 площею 0,4268 га (кадастровий номер 6820988600:03:001:0086) для ведення особистого селянського господарства в с.Кущівка  гр. Климчук Степану Леонідовичу.

2. Надати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Климчук Степану Леонідовичу, приступити до використання земельної ділянки після встановлення її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати  Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                           Л.В.Гула