ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я №

від      2017 року  № ___-2017\

Про надання дозволу на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) та для ведення особистого селянського господарства на території          Наркевицької селищної ОТГ в с.Юхимівці, вул. Зарічна,18 гр. Василенко Антоніні Анатоліївні,гр.Іванюшко Світлані Анатоліївні

Розглянувши заяву гр. Василенко Антоніни Анатоліївни та гр. Іванюшко Світлани Анатоліївни, інші відповідні документи, керуючись ст. 12, 20, 40, 79-1, 107, 118, 121, Земельного Кодексу України, ст.25, 50 Закону України „ Про землеустрій”, ст. 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”,

селищна рада

1.Надати дозвіл на розробку технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості):

-  орієнтовно площею 0,4500 га, в тому числі 0,2500 га  для будівництва і обслуговування житлового будинку,господарських будівель та споруд(присадибна ділянка) в межах населеного пункту с.Юхимівці, вул. Зарічна,18 гр. Василенко Антоніні Анатоліївні та гр. Іванюшко Світлані Анатоліївні.

- орієнтовно площею 0,2000 га для ведення особистого селянського господарства в межах населеного пункту с.Юхимівці гр. Василенко Антоніні Анатоліївні та гр. Іванюшко Світлані Анатоліївні.

2. Рекомендувати гр. Василенко Антоніни Анатоліївни та гр. Іванюшко Світлани Анатоліївни звернутись в землевпорядну організацію, яка має ліцензію на виконання  землевпорядних робіт,  для замовлення технічної документації  із землеустрою на вищевказані земельні ділянки.

3. Технічну документацію, на якій проставлена  відмітка про Державну реєстрацію земельних ділянок, передати на сесію міської ради для її затвердження та прийняття рішення про передачу у власність земельної ділянки.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                           Л.В.Гула