Волочиський район, Хмельницька область

Про затвердження Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз на 2018-2019 роки

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

36 сесія

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

2018 року                                                                           №

Про затвердження Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз на  2018-2019 роки

З  метою поліпшення стану надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, керуючись ст.25, п.22 ч.1 ст.26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада                     ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Програму покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз на  2018-2019 роки  (додається).

2. Фінансовому  відділу селищної  ради  щорічно при формуванні селищного бюджету передбачати фінансування Програми.

3. Хід виконання Програми щорічно заслуховувати   на сесії селищної ради.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію  з питань культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення( голова комісії Гоцій В.В.)

Селищний голова                  Л.ГУЛА

рішенням   сесії  Наркевицької     селищної  ради 7 скликання

від          2018 року №

•

покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний  гемодіаліз, на 2018-2019 роки

1.Загальна частина

Програма покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз, на 2018-2019 роки (далі – Програма) розроблена відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», “Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України”.

За статистичними даними  на території громади   зареєстровано 2 (дві) особи з хронічною нирковою недостатністю,  яким в залежності від тяжкості хвороби, необхідно три  рази  на тиждень отримувати процедуру програмного гемодіалізу за місцем його проведення у Хмельницькій обласній лікарні. У зв’язку з важким  перебігом  хвороби зазначені хворі потребують медичного супроводу і не можуть користуватися транспортом загального користування.

ІІ. Мета та основні завдання Програми

Мета Програми  –  покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз.

Основні завдання Програми:

• дотримання стандартів та протоколів надання медичної допомоги хворим на  хронічну ниркову недостатність;
  • доставка пацієнтів жителів ОТГ хворих на хронічну ниркову недостатність, які отримують програмний гемодіаліз на процедуру до місця його проведення , тричі на тиждень, та у зворотному напрямку;
  • часткове відшкодування витрат на   медикаменти  (Додаток 2).

Заходи щодо виконання Програми (Додаток 1)

ІІІ. Очікувані результати від реалізації Програми

Виконання Програми дасть змогу поліпшити стан надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність.

IV. Обсяги і джерела фінансування.

Фінансування Програми здійснюється за рахунок  бюджету Наркевицької селищної ради

Прогнозні обсяги та джерела фінансування Програми наведені у додатку.

V. Контроль за виконанням Програми

Контроль за виконанням даного рішення буде покладено на постійну комісію Наркевицкьої селищної ради  з питань  культури, охорони здоров’я, соціального захисту населення. Відповідно до плану роботи селищної  ради  хід виконання Програми розглядатиметься на сесіях  ради та засіданнях її постійних комісій.

ПАСПОРТ

Програми покращення надання медичної допомоги хворим на хронічну ниркову недостатність, що отримують програмний гемодіаліз                               на 2017-2018 роки

1.

Ініціатор розроблення Програми