Регуляторна політика

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

34 (позачергова) сесія

Р І Ш Е Н Н Я

07 грудня  2017 року                  Наркевичі                            № 5-34/2017

Про затвердження Плану діяльності Наркевицької селищної ради (Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади) з підготовки проектів регуляторних актів на

2018 рік

Відповідно до пункту 7  частини 1 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» від 21.05.1997 року № 280/97-ВР                  (зі змінами), статей 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» від 11.09.2003 року № 1160-ВР, пропозицій відділів селищної ради та виконавчого комітету, з метою врегулювання господарських відносин  на території громади, а також адміністративних відносин між регуляторними органами та суб’єктами господарювання, за рекомендацією постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку,

селищна рада

1.Затвердити План діяльності Наркевицької селищної ради (Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади) з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік (додається).

2.Оприлюднити План діяльності Наркевицької селищної ради (Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади) з підготовки проектів регуляторних актів на 2018 рік на офіційному сайті Наркевицької селищної ради в десятиденний термін з моменту підписання цього рішення.

3.Керівникам структурних підрозділів міської ради та виконавчого комітету при розробці регуляторних актів, не передбачених Планом, затвердженим пунктом 1 рішення, вносити відповідні зміни не пізніше десяти робочих днів з дня початку підготовки такого проекту, відповідно до вимог статті 7 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності».

4. Постійній комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку (голова І.Павлюк) забезпечити підготовку експертних висновків щодо регуляторного впливу проектів регуляторних актів, які внесені на розгляд сесії міської ради про відповідність вимогам статей 4 та 8 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,.

3.Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку (голова І.Павлюк) та першого заступника селищного голови (В.Борисюка).

Селищний  голова              Л.ГУЛА

Додаток до рішення селищної ради від 07.12.2017року

№ 5-34/2017

План діяльності  Наркевицької селищної ОТГ