Свято працівників культури

10 листопада відбулася святкова нарада з нагоди професійного свята – Дня працівника культури.

Селищний голова разом з начальником відділу культури урочисто привітали працівників з їх професійним святом, а також вручили їм подарунки та грамоти. Начальник відділ культури зазначив, що від початку утворення громади заклади культури почали працювати більш плідно та результативно.

Крім того народні умільці Наркевицької громади взяли участь у виставці майстрів народного мистецтва у м.Волочиськ. Були представлені роботи з соломки, вишивка хрестиком, вишивка бісером, різьба по дереву, а також  вироби з металу.

Особлива подяка висловлюється майстрам: Машталер Аллі, Ротко Галині, Стаховій Антоніні, Борисюк Тетяні, Гулаю Олександру, Петрову Руслану.