Наркевицькою селищною радою було розроблено ряд проектів та подано їх на Державний Фонд Регіонального Розвитку (ДФРР). З яких комісією ДФРР було відібрано два: «Будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Центральна, Вишнева, Шкільна, Набережна, Зелена с. Бубнівка Волочиського району Хмельницької області» та «Капітальний ремонт Наркевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт.Наркевичі по вул.Лісова,1 Волочиського району, Хмельницької області з впровадженням енергозберігаючих технологій».

На проект «Будівництво зовнішніх мереж водопостачання по вул. Центральна, Вишнева, Шкільна, Набережна, Зелена с. Бубнівка Волочиського району Хмельницької області» з ДФРР було виділено 900 000,00 грн. та з місцевого бюджету 109 766,09 грн. Для виконання робіт по даному об’єкту була укладено  договір підряду з ПАТ "БМУ по газифікації" на суму 1 009 766,09 грн. (звіт про укладений договір викладено на сайті «Прозорро» через авторизований майданчик Держзакупівлі.онлайн. Ідентифікатор закупівлі UA-2017-08-01-000620-b). На даний момент роботи по даному об’єкту завершуються і буде готуватись декларація про завершення робіт.

На проект «Капітальний ремонт Наркевицької амбулаторії загальної практики сімейної медицини в смт.Наркевичі по вул.Лісова,1 Волочиського району, Хмельницької області з впровадженням енергозберігаючих технологій» було виділено 1 256 530,00 грн. з ДФРР та 1 993 908,00 грн. з місцевого бюджету. Щоб укласти договір для виконання робіт по даному об’єкту на сайті «Прозорро» було проведено тендер (Ідентифікатор закупівлі UA-2017-06-22-000683-a), за результатами якого було визначено переможця ПП "Моноліт-Буд". На даний час договір укладено та проводяться роботи.