Про внесення змін в п.1, рішення сесії Наркевицької селищної ради від 22 грудня 2017 року №96-35/2017

Дата: 24.07.2018 13:53

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Від                    2018 року                       Волочиськ                          №

Про внесення змін в   п.1, рішення  сесії Наркевицької селищної ради від 22 грудня 2017 року №96-35/2017

Розглянувши  клопотання з питань дотримання вимог земельного законодавства за  об’єктами –земельною ділянкою, інші відповідні документи, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 122,92, Земельного кодексу України, ст. 50,55 Закону України «Про землеустрій.

Селищна  рада

1. Внести зміни в  п.1 рішення  сесії Наркевицької селищної ради від 22 грудня  2017 року №96-35/2017 замінивши з «Надати Дичук Парасковії Дмитрівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ загальною площею 0,20  га для ведення особистого селянського господарства в межах с. Пахутинці на  «Надати Дичук Парасковії Дмитрівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі /на місцевості/ загальною площею 0,811 в т.ч 0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд /присадибна ділянка/  га  та ділянка 1 - 0,2032 га та ділянка 2- 0,3578 га  для ведення особистого селянського господарства в межах с. Пахутинці»
  2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                        Л.Гула