Про внесення змін в п.1, рішення сесії Наркевицької селищної ради від 22 грудня 2017 року №81-35/2017

Дата: 24.07.2018 14:49

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Від                    2018 року                       Волочиськ                          №

Про внесення змін в   п.1, рішення  сесії Наркевицької селищної ради від 22 грудня 2017 року №81-35/2017

Розглянувши  клопотання з питань дотримання вимог земельного законодавства за  об’єктами –земельною ділянкою, інші відповідні документи, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 122,92, Земельного кодексу України, ст. 50,55 Закону України «Про землеустрій.

Селищна  рада

1. Внести зміни в  п.1 рішення  сесії Наркевицької селищної ради від 22 грудня  2017 року №96-35/2017 року,а саме в п.1 та викласти в наступній редакції «Надати гр. Орищин Валентині Петрівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок загальною площею 0,7313 га в тому числі:

0,25 га для будівництва і обслуговування жилого будинку,господарських будівель і споруд /присадибна ділянка/ в с. Дзеленці вул. Шкільна,16

0,4813 га в тому числі ділянка №1 -0,2366 га, ділянка №2 -0,0891 га,ділянка №3-0,1556 га для ведення особистого селянського господарства в межах с. Дзеленці»

1.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                        Л.Гула