Про внесення змін в п.1, рішення сесії Наркевицької селищної ради від 13 лютого 2018 року №59-37/2017

Дата: 06.08.2018 11:21

ПРОЕКТ  Р І Ш Е Н Н Я

Від                    2018 року                       Волочиськ                          №

Про внесення змін в   п.1, рішення  сесії Наркевицької селищної ради від 13 лютого 2018 року №59-37/2017

Розглянувши  клопотання з питань дотримання вимог земельного законодавства за  об’єктами –земельною ділянкою, інші відповідні документи, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 122,92, Земельного кодексу України, ст. 50,55 Закону України «Про землеустрій.

Селищна  рада

1. Внести зміни в  п.1 рішення  сесії Наркевицької селищної ради від 22 грудня  2017 року №33-35/2017 року,а саме в п.1 та викласти в наступній редакції «Надати гр. Томашевському Анатолію Васильовичу дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок загальною площею 2,00 га в тому числі: ділянка №1- 0,4418 га в с. Чернява Волочиського району, ділянка №2- 1,0636 га в с. Кущівка Волочиського району,ділянка №3- 0,4946 га в с. Кущівка Волочиського району для ведення особистого селянського господарства»
  2.  Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища Муріна М.Г.

Селищний голова                                        Л.Гула