ПРОТОКОЛ №9

ВОЛОЧИСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

cьоме скликання

П Р О Т О К О Л № 9

засідання виконавчого комітету Наркевицької селищної ради

від «14» липня   2018 року

Головував: Гула Л.В. – селищний голова

Були присутні: перший заступник селищного голови Борисюк В.М., заступник селищного голови  Распопов О.О., секретар виконкому Козак Т.М.

Члени виконкому: Муха Г.М.,  Бегдай Т.П.,  Ковтун Т.Л., Поліщук В.А.,       Сліпчук Т.І, Кара О.В.

Камінська Н.В. – начальник відділу соціального захисту населення

Литвинюк С.О. – начальник відділу освіти, молоді та спорту

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й:

1. Про проведення святкування  Дня села  Пахутинці.

( від 10.08.2018 року     № 119  стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

2. Про святкування міжнародного  Дня молоді .

( від 14.08.2018  року    № 120 стор.            )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

3. Про відзначення на  території селищної об’єднаної громади 27-ої  річниці Незалежності України.

( від 14.08.2018  року    № 121 стор.            )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

4. Про  нагородження грамотами.

( від 14.08.2018  року   № 122  стор.          )

Доповідає:  Гула Л.В. – селищний голова

5.Про святкування Дня смт.Війтівці.

( від 14.08.2018  року   № 123  стор.          )

Доповідає:  Гула Л.В. – селищний голова

6. Про святкування Дня міста Волочиська.

( від 14.08.2018  року    № 124 стор.          )

Доповідає:  Гула Л.В. – селищний голова

7. Про  надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання .

( від 14.08.2018  року    № 125 стор.          )

Доповідає:  Камінську Н.В. – начальника відділу соціального захисту населення

8. Про  надання дозволу на видалення дерев на території громади смт.Наркевичі

( від 14.08.2018  року    № 126 стор.          )

Доповідає:  Гула Л.В. – селищний голова

9. Про зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради

( від 14.08.2018  року    № 127  стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. –Камінська Н.В. – начальник відділу соціального захисту населення

10. Про надання матеріальної допомоги

( від 14.08.2018  року    № 128  стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. –селищний голова

1.

Про проведення святкування  Дня села  Пахутинці

СЛУХАЛИ:  Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що рішення №119 від  10.08.2018 року «Про проведення святкування  Дня села Пахутинці » було прийнято в робочому порядку (рішення додається).

2.

Про святкування міжнародного  Дня молоді

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про святкування міжнародного  Дня молоді»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про святкування міжнародного  Дня молоді » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

3.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про відзначення на  території селищної об’єднаної громади 27-ої  річниці Незалежності України»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про відзначення на  території селищної об’єднаної громади 27-ої  річниці Незалежності України      » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

4.

Про  нагородження грамотами.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про  нагородження грамотами»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  нагородження грамотами » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

5.

Про святкування Дня смт.Війтівці

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про  святкування Дня смт.Війтівці»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про святкування Дня смт. Війтівці» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

6.

Про святкування Дня міста Волочиська

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про святкування Дня міста Волочиськ»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про святкування Дня міста Волочиськ » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

7.

Про  надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання

СЛУХАЛИ: Камінську Н.В. – начальника відділу соціального захисту населення, щодо проекту рішення «Про  надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «  Про  надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

8.

Про  надання дозволу на видалення дерев на території громади смт.Наркевичі

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення « Про  надання дозволу на видалення дерев на території громади смт.Наркевичі»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  надання дозволу на видалення дерев на території громади смт.Наркевичі  » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

9.

СЛУХАЛИ: Камінську Н.В. – начальника відділу соціального захисту населення селищної ради  щодо проекту рішення «Про зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

10.

Про надання матеріальної допомоги

СЛУХАЛИ:  Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення Про надання матеріальної допомоги»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання матеріальної допомоги» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

Селищний голова  ___________Л.В.ГУЛА