ПРОТОКОЛ №12

ВОЛОЧИСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

cьоме скликання

П Р О Т О К О Л № 12

засідання виконавчого комітету Наркевицької селищної ради

від «08»  жовтня   2018 року

Головував: Гула Л.В. – селищний голова

Були присутні: перший заступник селищного голови Борисюк В.М., заступник селищного голови  Распопов О.О., секретар виконкому Козак Т.М.

Члени виконкому: Муха Г.М.,  Бегдай Т.П.,  Ковтун Т.Л., Поліщук В.А.,       Сліпчук Т.І, Кара О.В.

Камінська Н.В. – начальник відділу соціального захисту населення

Литвинюк С.О. – начальник відділу освіти, молоді та спорту

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й:

1. Про  відзначення професійного свята Всесвітнього Дня пошти.

( від 08.10.2018 року     № 154  стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

2. Про відзначення професійного свята Дня юриста України.

( від 08.10.2018 року     № 155  стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

3. Про проведення святкування Дня села Копачівка Друга .

( від 08.10.2018  року    № 156 стор.            )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

4. Про відзначення Дня захисника  України.

( від 08.10.2018  року    № 157 стор.            )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

5.Про преміювання колективу естрадно-духового оркестру Наркевицької селищної ради.

( від 08.10.2018  року   № 158  стор.          )

Доповідає:  Гула Л.В. – селищний голова

6.Про нагородження Герасимчук Тетяни Михайлівни.

( від 08.10.2018  року   № 159  стор.          )

Доповідає:  Гула Л.В. – селищний голова

7. Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання.

( від 08.10.2018  року    № 160 стор.          )

Доповідає:  Камінська Н.В. – начальник відділу соціального захисту населення

8. Про відшкодування витрат вартості паливно-мастильних матеріалів громадянину Литвинюку Миколі Михайловичу

( від 08.10.2018  року     № 161  стор.          )

1.

Про відзначення професійного свята Всесвітнього Дня пошти

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову  щодо проекту рішення «Про відзначення професійного свята Всесвітнього Дня пошти».

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про відзначення професійного свята Всесвітнього Дня пошти » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

2.

Про відзначення професійного свята Дня юриста України

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про відзначення професійного свята Дня юриста України»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про відзначення професійного свята Дня юриста України» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

3.

Про  проведення святкування Дня села Копачівка Друга

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про  проведення святкування Дня села  Копачівка Друга »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення « Про  проведення святкування Дня села Копачівка Друга  » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

4.

Про  відзначення Дня захисника України

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про  відзначення Дня захисника України »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення « Про  відзначення Дня захисника України » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

5.

Про преміювання колективу естрадно-духового оркестру Наркевицької селищної ради

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про преміювання колективу естрадно-духового оркестру Наркевицької селищної ради »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про преміювання колективу естрадно-духового оркестру Наркевицької селищної ради » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

6.

Про нагородження Герасимчук Тетяни Михайлівни

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову, щодо проекту рішення «Про нагородження Герасимчук Тетяни Михайлівни »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про нагородження Герасимчук Тетяни Михайлівни » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

7.

Про  надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання

СЛУХАЛИ:  Камінську Н.В. – начальника відділу соціального захисту населення, щодо проекту рішення «Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

8.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те, що громадянин села Шмирки  Литвинюк Микола Михайлович, своїм автомобілем марки ГАЗ -31105 тричі на тиждень їздить в Хмельницьку обласну лікарню для отримання програмного гемодіалізу. Постає питання проводити відшкодування витрат вартості паливно-мастильних матеріалів громадянину Литвинюку М.М.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  відшкодування витрат вартості паливно-мастильних матеріалів громадянину Литвинюку Миколі Михайловичу» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

Селищний голова  ___________Л.В.ГУЛА