Хмельницька область, Хмельницький район

Про затвердження Положення про аукціонну комісію

Дата: 18.12.2018 10:14

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

48 сесії

«18» грудня  2018 року          Наркевичі                                                  № ___________

Про затвердження Положення

про аукціонну комісію

Відповідно до пунктів 4 статті 15 Закону України «Про приватизацію державного та комунального майна», статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Положення про порядок приватизації комунального майна Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади, селищна рада

ВИРІШИЛА :

1. Затвердити Положення про аукціонну комісію (додається).
  2. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань планування, фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку (голова комісії Павлюк І.О.).

Селищний голова                                                             Л.В. ГУЛА

до рішення Наркевицької селищної ради

від «18»  грудня 2018р.  №______

Положення про аукціонну комісію

1. Загальні положення

1.1. Положення про аукціонну комісію (далі - Положення) розроблено відповідно до Закону України «Про приватизацію державного і комунального майна».

1.2. Це Положення визначає порядок створення та діяльності аукціонної комісії з продажу обєктів малої приватизації комунальної власності Наркевицької об’єднаної територіальної громади.

1.3. Аукціонна комісія (далі - Комісія) - це тимчасово діючий колегіальний  орган,  що створюється органом приватизації – виконавчим комітетом Наркевицької селищної ради для підготовки і проведення аукціонів з продажу обєктів малої приватизації комунальної власності Наркевицької об’єднаної територіальної громади.

.

2. Склад та порядок створення комісії

2.1. Для продажу об’єктів малої приватизації комунальної власності Наркевицької об’єднаної територіальної громади органом приватизації протягом 10 робочих днів з дня прийняття рішення про приватизацію об’єкта утворюється комісія, діяльність якої регулюється цим  Положенням. Рішенням органу приватизації про створення аукціонної комісії може бути передбачено, що відповідна комісія формується для організації приватизації всіх об’єктів приватизації, щодо яких прийнято рішення про приватизацію.

1. 2.2. До складу Комісії входять не менш як п'ять осіб, які є представниками органу приватизації та один представник постійної комісії з питань планування, фінансів,  бюджету та соціально-економічного розвитку (за згодою).

2.3. Склад Комісії та зміни до нього затверджуються рішенням органу приватизації.

2.4. На період тривалої відсутності голови комісії (хвороба, відпустка тощо) його повноваження покладаються рішенням органу приватизації на будь-кого із членів комісії.

3. Завдання та функції комісії

3.1. Основними функціями Комісії є:

- визначення умов продажу об’єкта;

- визначення стартової ціни об’єкта малої приватизації;

- розробка проекту інформаційного повідомлення про проведення аукціону про приватизацію об’єкта малої приватизації;

- визначення дати публікації інформаційного повідомлення про приватизацію об’єкта малої приватизації та визначення дати проведення аукціону;

- взаємодія з виконавцем аукціону (електронна торгова система);

- ведення протоколів засідань комісії.

3.2. Комісія надає органу приватизації рекомендації щодо затвердження протоколу електронних торгів та подальшого укладення договору купівлі-продажу.

4. Права та обов'язки комісії

4.1. Комісія має право:

- під час розробки та визначення умов аукціону звертатися до органу приватизації та інших підприємств, установ і організацій із запитами щодо забезпечення Комісії необхідною інформацією, документами та іншими матеріалами про обєкт аукціону;

- надавати пропозиції щодо запитів до спеціалістів, радників та експертів;

- надавати рекомендації щодо додаткових умов участі в аукціоні.

4.2. Комісія зобов'язана:

- проводити засідання Комісії з дотриманням вимог чинного законодавства України та приймати рішення у відповідності до чинного законодавства України.

4.3. Члени Комісії зобов’язані брати участь в засіданнях комісії.

5. Порядок роботи комісії

5.1. Комісія розпочинає роботу з моменту підписання розпорядження про її створення.

5.2. Усі  зміни щодо складу Комісії вносяться відповідним розпорядженням селищного голови.

5.3. Керує діяльністю Комісії і організовує її роботу голова Комісії.

5.4. Голова:

- скликає засідання Комісії;

- головує на засіданнях Комісії;

- дає розпорядження та доручення, обов'язкові для виконання членами Комісії;

- організовує підготовку матеріалів для подання на розгляд Комісії;

- представляє Комісію у відносинах з установами та організаціями.

5.5. Секретар Комісії забезпечує виконання доручень голови та несе відповідальність за підготовку матеріалів для розгляду Комісією та правильність ведення протоколів засідань Комісії.

5.6. Члени Комісії зобов'язані брати участь у діяльності Комісії, виконувати розпорядження і доручення голови Комісії.

5.7. Засідання Комісії є правочинним за умови участі в ньому не менш як 2/3 усіх членів Комісії.

5.8. Рішення комісії приймається простою більшістю голосів від присутніх на засіданні комісії членів. У випадку рівного розподілу голосів, ухвальним є голос голови комісії.

5.9. Комісія має право запрошувати на свої засідання для надання пояснень спеціалістів, радників та експертів, залучених до роботи Комісії.

5.10. Усі рішення Комісії приймаються шляхом поіменного усного голосування (тільки "за" або "проти"), результати якого заносяться до відповідного протоколу.

5.11. Рішення Комісії оформлюються протоколом. Протокол підписують усі присутні на засіданні члени комісії та затверджується селищним головою.

5.12.  Діяльність Комісії припиняється за рішенням органу приватизації.

Секретар  ради                               КОЗАК Т.М.