Хмельницька область, Хмельницький район

Про прийняття на баланс закінченого будівництвом об’єкта (ЛІКАРНЯ)

Дата: 21.01.2019 15:32

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

49  сесія

ПРОЕКТР І Ш Е Н Н Я

2019  року                    Наркевичі                              №

Про  прийняття на баланс

закінченого будівництвом об’єкта

Відповідно до Сертифікату серія ХМ  № 162183471621  про відповідність закінченого будівництвом об’єкта  капітальний ремонт Наркевицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт.Наркевичі по вул. Лісова,1,  Волочиського району Хмельницької області, керуючись     ст.ст. 26,59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» за рекомендаціями постійної комісії з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку сесія селищної ради

1. Начальнику відділу обліку та звітності селищної ради Богомазюк М.В. прийняти на баланс закінчений будівництвом об’єкт об’єкта  капітальний ремонт Наркевицької амбулаторії загальної практики – сімейної медицини в смт.Наркевичі по вул. Лісова,1,  Волочиського району Хмельницької області. Основні показники об’єкту: площа забудови:993,0 кв.м., будівельний об’єм: 8420,0 м.куб., поверховість:2, площа покрівлі:1302,0 кв.м., площа утеплення фасадів (стін, цоколя):1012,0 кв.м., площа утеплення перекриття:901,0 кв.м.

Вартість основних фондів, які приймаються на баланс  3427,085  тис.грн. ( три мільйони чотириста двадцять сім тис. вісімдесят п’ять грн. )

2. Контроль за  виконання цього рішення покласти  на постійну комісію з питань планування, фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку        ( голова комісії Павлюк І.О.).

Селищний голова __________Л.В.ГУЛА