Про надання згоди на безоплатну передачу об’єкта капітальний ремонт електричної мережі зовнішнього освітлення вулиці Пеньківська, с.Личівка Волочиський район, Хмельницька область

Дата: 21.01.2019 16:04

ХМЕЛЬНИЦЬКА ОБЛАСТЬ ВОЛОЧИСЬКИЙ РАЙОН

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

Наркевицької селищної об’єднаної територіальної громади

VІІ скликання

49   сесія

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

2019 року                         Наркевичі                     №

Про надання згоди на безоплатну передачу

об’єкта капітальний ремонт електричної

мережі зовнішнього освітлення

вулиці Пеньківська, с.Личівка

Волочиський район, Хмельницька область

Керуючись  Законом України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності»,  відповідно до ст. 26, 60 Закону України  « Про місцеве самоврядування в Україні»,  Декларації про готовність об’єкта до експлуатації ХМ № 141181910  від 10.07.2018 року, засвідчує відповідність закінченого будівництвом об’єкта  сесія селищної ради

1. Надати згоду на безоплатну передачу на баланс Наркевицького комбінату комунальних підприємств, яке являється власністю територіальної громади і перебуває в управлінні Наркевицької селищної ради  об’єкт капітальний ремонт електричної мережі зовнішнього освітлення вулиці Пеньківська, с.Личівка, Волочиський район, Хмельницька область. Довжина зовнішнього освітлення ПЛ-0,38 кВ 2,5 км; світильники 26 шт; щит 1 шт.

Кошторисна  вартість будівництва  119,064 тис. грн. (  сто дев’ятнадцять тис. шістдесят чотири грн. ), вартість основних фондів, які приймаються в експлуатацію 119,064 тис. грн. (  сто дев’ятнадцять тис. шістдесят чотири грн. )

2. Передачу майна оформити згідно чинного законодавства.

3. Контроль за виконанням рішення покласти на секретаря селищної ради Козак Т.М. та постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності, промисловості, підприємництва та сфери послуг ( голова Коваль Ю.О.)

Селищний голова __________Л.В.ГУЛА