Дата: 25.02.2019 09:54

ВОЛОЧИСЬКОГО  РАЙОНУ  ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ  ОБЛАСТІ

cьоме скликання

П Р О Т О К О Л № 2

засідання виконавчого комітету Наркевицької селищної ради

від «22»  лютого   2019 року

Головував: Гула Л.В. – селищний голова

Були присутні: перший заступник селищного голови  Борисюк В.М.,заступник селищного голови Распопов О.О., секретар виконкому Козак Т.М.

Члени виконкому: Муха Г.М., Бегдай Т.П.,Ковтун Т.Л.,Поліщук В.А.,Сліпчук Т.І, Кара О.В.

П О Р Я Д О К   Д Е Н Н И Й:

1. Про нагородження Тесля Олени Архипівни.

( від 22.02.2019 року     № 18 стор.          )

2. Про план організаційно-технічних заходів по усуненню недоліків згідно Припису Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області від 04.02.2019 №40/01.

( від 22.02.2019 року     № 19  стор.         )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

3. Про розгляд звернень громадян, які надійшли до Наркевицької селищної ради за 2018 рік..

( від 22.02.2019  року    № 20 стор.          )

Доповідає: Козак Т.М. – секретар виконкому

4. Про  нагородження Мисловського Мар'яна Францовича.

( від 22.02.2019  року    № 21 стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

5. Про надання дозволу на видалення дерев на території Бубнівського старостинського округу

( від 22.02.2019  року    № 22 стор.          )

6. Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання

( від 22.02.2019  року    № 23 стор.          )

Доповідає: Гула Л.В. – селищний голова

7. Про надання матеріальної допомоги учасникам антитерористичної операції на придбання твердого палива

( від 22.02.2019  року    № 24 стор.          )

Доповідає: Камінська Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення селищної ради

8. Про надання матеріальної допомоги

( від 22.02.2019  року    № 25 стор.          )

9. Про прийняття на обслуговування соціальної допомоги на дому соціальними робітниками відділу соціального захисту населення селищної ради

( від 22.02.2019  року    № 26 стор.          )

10. Про зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради

( від 22.02.2019  року    № 27 стор.          )

1.

Про нагородження Тесля Олени Архипівни

СЛУХАЛИ:  Гулу Л.В. – селищного голову. Виступаюча повідомила про те,що рішення № 18 від 22.02.2019 року «Про нагородження Тесля Олени Архипівни» було прийнято в робочому порядку ( рішення додається).

2.

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голови. Виступаюча повідомила про те, що Державна екологічна інспекція у Хмельницькій області  з метою усунення порушень природоохоронного законодавства, виявлених в ході перевірки  дотримання вимог природоохоронного законодавства, проведеної посадовою особою Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області 01 лютого 2019 року направила Припис від 04.02.2019 №40/01.

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про план організаційно-технічних заходів по усуненню недоліків згідно Припису Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області від 04.02.2019 №40/01 » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

3.

СЛУХАЛИ: Козак Т.М. – секретаря виконавчого комітету щодо проекту рішення «Про розгляд звернень громадян, які надійшли до Наркевицької селищної ради за 2018 рік»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про розгляд звернень громадян, які надійшли до Наркевицької селищної ради за 2018 рік » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

4.

Про  нагородження Мисловського Мар'яна Францовича

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «Про  нагородження Мисловського Мар'яна Францовича »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про  нагородження Мисловського Мар'яна Францовича» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається)

5.

СЛУХАЛИ: : Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення «    Про надання дозволу на видалення дерев на території Бубнівського старостинського округу »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання дозволу на видалення дерев на території Бубнівського старостинського округу » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

6.

Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання

СЛУХАЛИ: Гулу Л.В. – селищного голову щодо проекту рішення « Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання матеріальної допомоги громадянам селищної ради на поховання  » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

7.

Про надання матеріальної допомоги на придбання твердого палива учасникам АТО

СЛУХАЛИ: : Камінську Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення селищної ради щодо проекту рішення «Про надання матеріальної допомоги на придбання твердого палива учасникам АТО »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання матеріальної допомоги на придбання твердого палива учасникам АТО » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

8.

Про надання матеріальної допомоги

СЛУХАЛИ: Камінську Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення селищної ради щодо проекту рішення «Про надання матеріальної допомоги»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про надання матеріальної допомоги » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

9.

СЛУХАЛИ: : Камінську Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення селищної ради щодо проекту рішення «Про прийняття на обслуговування соціальної допомоги на дому соціальними робітниками відділу соціального захисту населення селищної ради»

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про прийняття на обслуговування соціальної допомоги на дому соціальними робітниками відділу соціального захисту населення селищної ради » прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

10.

СЛУХАЛИ: : Камінську Н.В. – нач. відділу соціального захисту населення селищної ради щодо проекту рішення « Про зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради »

ВИРІШИЛИ: Проект рішення «Про зняття з обліку обслуговування соціальними робітниками громадян селищної ради» прийняти як рішення виконкому селищної ради (додається).

Селищний голова  ___________Л.В.ГУЛА