Хмельницька область, Хмельницький район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для ведення особистого селянського господарства в с. Бубнівка. гр. Рудяшко Валентині Олександрівні.

Дата: 14.05.2019 09:24

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від      2019  року  № ___2019

гр. Рудяшко Валентині Олександрівні.

Розглянувши заяву гр. Рудяшко Валентини Олександрівни, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 40, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

1. Затвердити технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,6030 га в т.ч. ділянка №1 площею 0,0530 га (кадастровий номер 6820981500:01:002:0207), ділянка №2 площею 0,2500 га (кадастровий номер 6820981500:01:002:0208), ділянка №1 площею 0,3000 га (кадастровий номер 6820981500:01:002:0209)   – для ведення особистого селянського господарства в с. Бубнівка, гр. Рудяжко Валентині Олександрівні.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказані земельні ділянки.

3. Гр. Рудяжко Валентині Олександрівні, приступити до використання земельних ділянок після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати  Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула