Хмельницька область, Хмельницький район

Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в межах с.

Дата: 22.05.2019 10:15

ПРОЕКТ Р І Ш Е Н Н Я

від      2019  року  № ___2019

в межах с. Юхимівці, вул. Щаслива, 19.

гр. Оріщину Олександру Івановичу

Розглянувши заяву гр. Оріщина Олександра Івановича, технічну документацію, інші відповідні документи, керуючись ст.12, 40, 79-1, 86, 107, 118, 121, 123, 125, 186 Земельного Кодексу України, ст.25 Закону України «Про землеустрій», ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

селищна рада

1. Затвердити технічну документацію  із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) площею 0,2007 га (кадастровий номер 6820955700:02:004:0148) – для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) в с. Юхимівці, по вул. Щаслива, 19, гр. Оріщину Олександру Івановичу.

2. Передати заявнику  безкоштовно у власність вищевказану земельну ділянку.

3. Гр. Оріщину Олександру Івановичу, приступити до використання земельної ділянки після встановлення (відновлення) її меж в натурі (на місцевості) та здійснення державної реєстрації права у Державному реєстрі речових прав.

4. Інформувати  Волочиське відділення Красилівського ОДПІ ГУДФС у Хмельницькій області, начальника відділу обліку та звітності міської ради і на протязі 5 днів завірену копію.

5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                            Л.В.Гула