Хмельницька область, Хмельницький район

Про внесення змін в п.1 рішення 35-ї сесії Наркевицької селищної ради від 7 вересня 2017 року №42-30/2017

Дата: 16.05.2019 10:22

Проект рішень 2019

Про внесення змін в п.1 рішення 35-ї сесії Наркевицької селищної ради від

7 вересня 2017 року №42-30/2017

Розглянувши  клопотання з питань дотримання вимог земельного законодавства за  об’єктами – земельною ділянкою, інші відповідні документи, керуючись ст.26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, ст. 122,92, Земельного кодексу України, ст. 50,55 Закону України «Про землеустрій.

Селищна  рада

1. Внести зміни в п.3 рішення 30-ї сесії Наркевицької селищної ради від

07 вересня 2017 року №42-30/2017 року,а саме в п.3 та викласти в наступній редакції « Надати Блазунь Анастасії Степанівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,5000 га  в т.ч ділянка №1 площею 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Пахутинці.» та « Надати Блазунь Анастасії Степанівні дозвіл на виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) загальною площею 0,5253 га в т.ч. 0,2500 га для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд (присадибна ділянка) в с. Пахутинці по вул.. Молодіжній, 5, та 0,2253 га для ведення особистого селянського господарства в межах с. Пахутинці.

Селищний голова                                        Л.Гула