Хмельницька область, Хмельницький район

Про надання дозволу громадянам на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення, що знаходяться на території Наркевицької селищної ради

Дата: 02.05.2019 10:25

НАРКЕВИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ВОЛОЧИСЬКОГО  РАЙОНУ ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

сьоме скликання

_______________ селищної ради

_____________ року                            смт. Наркевичі                                  №__________

Про надання дозволу громадянам

на розробку проекту землеустрою  щодо

відведення земельної ділянки у власність

із зміною цільового призначення, що знаходяться

на території Наркевицької селищної ради

Розглянувши клопотання гр. Івасюка Петра Вікторовича про надання дозволу на розробку проектів землеустрою  щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення на земельні ділянки комунальної власності загальною площею 1,6933 га  (цільове призначення до зміни 17.00 Землі резервного фонду (землі,створені органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування у процесі приватизації сільськогосподарських угідь,які були у постійному користуванні відповідних підприємств,установ та організацій ,цільове призначення після зміни  01.03 - для ведення особистого селянського господарства, що знаходяться на території Наркевицької селищної ради,  керуючись ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 12, 116, 118, 121, 122 Земельного кодексу України, Законом України «Про землеустрій», прикінцевими та перехідними положеннями Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо розмежування земель державної та комунальної власності», Постановою Кабінету Міністрів України від 26.05.2004 р. № 677 «Про затвердження порядку розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок» сесія селищної ради.

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл гр. Івасюку Петру Вікторовичу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність із зміною цільового призначення на земельну ділянку комунальної власності (кад. № 6820985300:04:007:0580) загальною площею 1,0272 га в т.ч. ділянка №1 площею 0,3846 га,ділянка №2 площею 0,6426 га категорія земель «землі сільськогосподарського призначення» цільове призначення до зміни 17.00 Землі резервного фонду (землі,створені органами виконавчої влади або органами місцевого самоврядування у процесі приватизації сільськогосподарських угідь,які були у постійному користуванні відповідних підприємств,установ та організацій,цільове призначення після зміни 01.03 - для ведення особистого селянського господарства, яка знаходиться на території Наркевицької селищної ради, Волочиського району, Хмельницької області.

2. Розроблений та погоджений у встановленому законодавством порядку проект землеустрою подати на затвердження чергової сесії Наркевицької селищної ради.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову  постійної  комісії з питань містобудування, будівництва, земельних відносин та охорони навколишнього природного середовища - Муріна М.Г.

Селищний голова                              Л.В.Гула